3 Make Ahead Recipes

Choose from an array of appetizers, main courses, or desserts—all made with many wholesome Vermont ingredients. Continue through the next pages for some ideas, then contact us to discuss what you would like to learn. Remember, you’ll also learn to plan and enjoy your party!

$65-$125 per person / 2 person minimum.

MIX & MATCH THEN EAT & ENJOY WHAT YOU MAKE

Ted laughs.jpg

Contact us to discuss your date, menu choices, or group discounts.

View current calendar of public classes or choose from past events.

VFN Vermont Fresh Network
Dig In Vermont